Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Kuchnia


Grzejniki kuchenne

W większości polskich kuchni grzejników po prostu nie widać. Ich białe, mało atrakcyjne obudowy zwykle skutecznie ukryte są za gęstymi firanami. A może warto spróbować inaczej? Grzejnik w przestrzeni kuchennej może przecież pełnić funkcje dekoracyjne, a nawet aranżacyjne. Oto kilka przykładów.


Grzejniki Jaga z serii Iguana są niezwykle plastycznym produktem jeśli chodzi o możliwość wkomponowania ich w przestrzeń kuchni. Sprzyjają temu dwie rzeczy. Pierwszą jest duży wybór wymiarów i form Iguany – grzejnik może mieć kształt prosty, wygięty w delikatny łuk, wygięty w zdecydowany łuk, może być przystosowany do zabudowy narożnika wewnętrznego lub zewnętrznego lub być wolno stojącą kolumną. Drugą zaletą tego modelu grzejnika jest bogata oferta kolorów. Iguana dostępna jest w czterech rodzajach wykończenia powierzchni (błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym) i blisko 70 kolorach, wśród których są tak atrakcyjne jak: szafirowy, turkusowy, fioletowy, złoty, pistacjowy, antracyt i inne. Smukły, lekki wizualnie grzejnik może znaleźć się praktycznie w każdym miejscu kuchni.

Deco Space, to grzejnik z wyjątkową umiejętnością kreacji otaczającej przestrzeni. Przejrzysty wygląd, duża wydajność cieplna, ponad 2 tysiące rozmiarów, blisko 70 kolorów – wszystko to sprawia, że z łatwością można go wkomponować w każdą przestrzeń. Wersja Deco Space na nóżkach może służyć w kuchni jako niekonwencjonalna ścianka działowa, którą można oddzielić na przykład część kuchenną od jadalnianej. Zaś ścienna wersja Deco Space z wieszakiem na ręczniki – wybrana w ekstrawaganckim kolorze – będzie nie tylko ozdobnym elementem na kuchennej ścianie, ale też idealnym miejscem do powieszenia kuchennych tekstyliów, które powinny być w zasięgu ręki. Taką ciepłą, funkcjonalną ozdobę docenią zwłaszcza ci, dla których kuchnia jest centrum towarzyskiego życia.

Aristocrat, to wyjątkowa propozycja w świecie grzejników. Eleganckie i stylowe urządzenie grzewcze w całości wykonane zostało ze stali nierdzewnej. Dwa dostępne rodzaje wykończenia – matowe i polerowane – pozwalają idealnie wkomponować grzejnik w otoczenie kuchennej armatury i wszelkich urządzeń AGD utrzymanych w modnym kolorze inox. Tak więc grzejnik Aristocrat może z dumą zdobić i ogrzewać każdą kuchnię, a zwłaszcza zaaranżowaną w nowoczesnym stylu.

Dystrybutorem prezentowanych grzejników marki Jaga jest firma ANB. Więcej informacji na temat oferty grzejników można znaleźć na stronie internetowej www.jaga.com.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org