Jesteś w: Strona główna >>


Meble do salonu - Klose Multiform

Nastał czas chłodnych poranków i długich, jesiennych wieczorów. Fotel w salonie zaprasza nas by wtulić się w jego głębię i oderwać się od trosk dnia codziennego. Popołudnie z książką ulubionego autora, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi? Scenariusze się zmieniają, niezmienna pozostaje „scena” – salon. Jednak czy na pewno „niezmienna”?

Czasy nudnej i przytłaczającej meblościanki oraz standardowego zestawu: ława i dwa fotele, odeszły w zapomnienie. Kreujemy przestrzeń salonu według naszych gustów ograniczeni jedynie zasobnością portfela.

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose. Z meblami do livingu linii Multiform nie jesteśmy skazani na nudę. Znajdziemy tutaj nowoczesne meble o odważnym, „miejskim” designie. Zróżnicowane modele komód i kredensów umożliwiają ich swobodne dopasowanie do naszych potrzeb. Przeszklone witryny dzięki zastosowaniu oświetlenia typu microline dekoracyjnie wyeksponują kolekcje porcelany, ozdobnego szkła lub książek. Dodatkowo możliwość modyfikacji natężenia światła pomoże zbudować odpowiedni nastrój w salonie. Pełne elegancji meble Multiformu nie są skazane na „podłogę”.
Dzięki zastosowaniu systemu podwieszania możemy unieść je „nad ziemią”. Zamontowane na ścianie oryginalne bryły kredensów czy wysokich witryn nadają ustawieniom wyjątkowej lekkości. W zestawie Multiform znajdziemy również modele podestów i podwieszanych półeczek. Dopełniają kolekcję wpływając na zwiększenie możliwości wystroju pomieszczenia.
Na uwagę zasługuje również dostawka do szafki TV pozwalająca na oryginalną kompozycję mebli wokół telewizora.

Salon Multiform to eklektycznie połączenie drewna z akrylem. Wyraźny rysunek drewna, widoczny na frontach szuflad, w zestawieniu z lakierowanymi frontami szafek pokrytych akrylowym tworzywem, nadaje niepowtarzalnego klimatu. Dynamiczne wzornictwo, idealne proporcje mebli zamkniętych w prostej i funkcjonalnej formie kreują wyjątkowy charakter salonu.
www.klose.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org