Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Salon


Meble VALENCIA - zestaw do salonu

Zapach porannej kawy z pianką, smak słodkich ciasteczek, jogurtu i obraz ruchu opanowującego cały dom budzący się do życia z początkiem dnia… Powrót do domu, smak lekkiego obiadu z doskonałą sałatką, lampką białego wina i delikatnymi pocałunkami ukochanych osób… Popołudniowa drzemka przed telewizorem…

Koleżanki wpadły na kolację, dużo śmiechu, dzieci śpią słodko w łóżeczkach, mąż bryluje jak zawsze, jesteś z niego dumna… Twój salon szczęścia. Salon jest miejscem, w którym skupia się życie całej rodziny. Budząc się otwierasz oczy, spoglądasz za okno, witasz nowy dzień i snujesz plany. Pierwsze rodzinne spotkanie przenosi się z kuchni do salonu, gdzie przed wyjściem do szkoły czy pracy, masz jeszcze chwilkę na kawę i szybką przekąskę…


Meble salonu sercem twego domu

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku. Szeroka paleta barw, wzorów i odcieni, dostępna według wykrojnika tkanin, trafi w każdy indywidualny gust. Niewątpliwymi zaletami mebli VALENCIA jest ich funkcjonalność i przytulność. Zestaw składający się z dwóch sof i fotela jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny – podczas wspólnego spędzania czasu wystarczy miejsca dla wszystkich jej członków. Goszcząc znajomych i przyjaciół należy się spodziewać miłych dla ucha słów zachwytu dotyczących nieprzeciętnego klimatu komfortu, jaki powstanie wraz z pojawieniem się nowych mebli VALENCIA. Poza wygodą charakteryzuje je także funkcjonalność. Większa, trzyosobowa sofa posiada funkcję spania, a mniejsza, dwuosobowa, zawiera wysuwaną skrzynię na pościel, dzięki czemu oba meble doskonale się wzajemnie dopełniają.
Zestaw dostępny w ofercie firmy Gawin idealnie harmonizuje z pomieszczeniami utrzymanymi w tonacji łagodnych, pastelowych barw. Masywna bryła, w połączeniu z przytulną delikatnością tkanin, kojarzy się z pewnością, stabilnością i miłością, które stoją u podstaw życia każdej szczęśliwej rodziny.

Scena z życia salonów

Przed wyjściem do pracy przeciągasz się jeszcze w miękkiej, wygodnej sofie, spoglądając na dzieci, którym oczy kleją się jak zwykle, choć usta wciąż się nie zamykają. Ukochany w ulubionym fotelu dopija kawę i biegnie do drzwi, ponieważ nie lubi się spóźniać. W pracy towarzyszy ci miłe samopoczucie – wiesz, że Wiesz, że niedługo wrócisz do domu, do swoich bliskich. Razem przygotujecie popołudniowy posiłek, opowiecie jak minął dzień i wspólnie odpoczniecie przed telewizorem, leżąc wygodnie w wymarzonym salonie. Na wygodnych meblach Valencia miejsca wystarczy dla wszystkich...

Zestawy firmy Gawin to meble rodzinne, idealne do salonu, serca domu i mieszkania.

Zestaw wypoczynkowy Valencia: producent – FM GAWIN; cena – ok. 3 915 zł


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org