Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Kuchnia


Oust - Eliminator nieprzyjemnych zapachów

Aromat czosnku, dym papierosowy, uporczywe zapachy z toalety, problemy z pleśnią czy posiadanie zwierząt - to uciążliwa gama woni będąca z pewnością udręką większości z nas. Zapachów, które nas irytują i drażnią zmysł węchu jest wiele. Mieszkania, domy i biura to główne miejsca ich powstawania.

Rodzi się, zatem pytanie jak uprzyjemnić sobie życie w "oceanie" otaczających nas zapachów, z których wiele pachnie mocno i nieprzyjemnie?

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne ELIMINOWANIE przykrych zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

OUST * produkt nowej generacji

W odróżnieniu od tradycyjnych odświeżaczy powietrza marka OUST stanowi nową kategorię produktów, których specjalnie opracowana formuła eliminuje krążące w powietrzu cząsteczki nieprzyjemnych zapachów. OUST został opracowany naukowo tak, by pozbywać się brzydkich woni w powietrzu a nie jedynie je maskować. Używając OUST w celu przeciwdziałania uciążliwym zapachom kuchennym, zwierząt, papierosów, pleśni, nie ukrywamy zapachu tymczasową, silniejszą wonią, lecz skutecznie go eliminujemy.

Rodzina eliminatorów nieprzyjemnych zapachów OUST to niezmiernie łatwe w użyciu, mające wiele zastosowań produkty, które po użyciu pozbywają się brzydkiego zapachu, pozostawiając ładnie pachnące wnętrza. Jeśli chcemy pozbyć się natychmiastowo codziennych nieprzyjemnych woni z toalety, zapachu czosnku, cebuli czy dymu papierosowego pomoże nam w tym OUST aerozol lub mini spray. Produkty te eliminują przyczynę powstawania uciążliwych woni natychmiastowo po rozpyleniu, dzięki czemu usunięcie zapachów jedzenia czy śmieci w kuchni nie stanowi już żadnego problemu. Cząsteczki OUST w szybki i łatwy sposób eliminują uciążliwe zapachy. W odróżnieniu od OUST w aerozolu, który jest najprostszym i najpopularniejszym formatem, OUST mini spray to taka sama formuła i wydajność. Dzięki swoim miniaturowym kształtom i silnie skoncentrowanej formie OUST Mini Spray jest o wiele dyskretniejszy, co pozwala na swobodne pozostawienie w pomieszczeniu kuchennym czy łazience.

OUST urządzenie elektryczne jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których istnieje problem częstego lub stałego emitowania brzydkich zapachów, takich jak chociażby związanych z posiadaniem zwierząt domowych, pleśnią czy częstego palenia papierosów w pomieszczeniach mieszkalnych. OUST elektryczny w sposób ciągły eliminuje nieprzyjemne zapachy, od momentu włączenia wtyczki z płynem do kontaktu. Wtyczka podgrzewa płyn, który paruje rozprowadzając OUST po całym pomieszczeniu. Pozostawiając w pomieszczeniach zapach świeżości i czystości.

Produkty OUST eliminują nieprzyjemne zapachy i pozostawiają pomieszczenia delikatnie pachnące świeżością. Dzięki swojemu działaniu pomaga również w pozbyciu się dyskomfortu i uniknięciu zakłopotania, które mogą być następstwem przygotowywanych posiłków np. z użyciem czosnku czy z chwilowym zaniedbaniem kuwety naszego pupila. Wszyscy lubimy przecież, gdy otaczają nas miłe zapachy. OUST podejmując walkę z niechcianym zapachem pozwala nam na odprężenie się w towarzystwie przyjemnej, bardzo delikatnej nuty zapachowej, nadającej jedynie delikatny powiew świeżości i oryginalności zupełnie różnej od tradycyjnych odświeżaczy powietrza.

OUST dostępny jest w trzech formatach: aerozolu, mini spray'a oraz urządzenia elektrycznego. Stosuje się je dokładnie tak samo, jak tradycyjne formaty odświeżaczy powietrza. Wyjątkowe jednak jest w nich to, że nie pozostawiają w pomieszczeniach intensywnej woni, gdyż OUST jako pierwszy na rynku produkt tego rodzaju nie maskuje przykrych zapachów intensywną wonią, ale eliminuje je. Stanowi, więc doskonałą alternatywę również dla tych, którzy nie lubią zbyt intensywnie pachnących produktów. Dla wielbicieli nie tylko świeżych, ale i delikatnie pachnących pomieszczeń, dostępne są aż cztery warianty zapachowe w aerozolu (świeży- fresh, cytrusowy- citrus, kwiatowy- floral, clean scent- zapach czystości) dwa warianty eliminatorów w formie mini spray (fresh, citrus) i urządzenie elektryczne z płynem o świeżym zapachu (fresh).

Jak działa OUST?
W przypadku zastosowania OUST aerozolu i mini spray'a mamy do czynienia z działaniem fizycznym polegającym na rozpraszaniu się w formie mgiełki w powietrzu drobnych kropelek formuły, które rozpuszczają nagromadzone w powietrzu brzydkie zapachy. Składniki brzydkich zapachów są usuwane z powietrza również dzięki łączeniu się z kropelkami w cięższe cząsteczki, które opadają na ziemie. Natomiast po zastosowaniu OUST elektrycznego mamy do czynienia z działaniem chemicznym. W tym procesie następuje mieszanie się cząsteczek brzydkich zapachów i cząsteczek OUST MCC (Maladour Counteracting Compound) na skutek specyficznej budowy chemicznej, ilekroć cząsteczka MCC spotka się z cząsteczką brzydkiego zapachu, łączą się ze sobą i przemieszczają dalej razem jako konglomerat o zupełnie innych właściwościach.

OUST jest idealnym rozwiązaniem problemu nieprzyjemnego zapachu z toalety, kuchni czy innych pomieszczeniach. Rozwiązuje problem wszędzie tam, gdzie dotychczas nie radziliśmy sobie z nim zbyt dobrze. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że wietrzenie pomieszczeń nie zawsze jest możliwe, a stosowanie tradycyjnych odświeżaczy nie stanowi idealnej alternatywy. Dzięki OUST problem dymu papierosowego, kuwety czy zapachów kuchennych pozostanie dla nas jedynie wspomnieniem... a nasze pomieszczenia będą pachniały czystością i świeżością.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org