Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Sypialnia


Meble do sypialni - Monaco i Retro

Sypialnia to w naszych domach przestrzeń najbardziej prywatna. Sypialnia nie zawsze jest duża i przestronna, lecz koniecznie powinna spełniać swoje podstawowe zadanie – być dla nas azylem, oazą spokoju, strefą zapewniającą odprężający, wygodny wypoczynek, dający nam energię na kolejny dzień.
Nasza sypialnia to świat intymny, niedostępny dla osób z zewnątrz – staramy się więc, by odzwierciedlała indywidualne upodobania i pasowała do naszego charakteru. Urządzenie sypialni w dwóch modnych stylach, tradycyjnym i nowoczesnym, umożliwią nam zestawy mebli RETRO oraz MONACO firmy Gawin.Sypialnia Retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki. Meble do sypialni RETRO firmy Gawin to propozycja dla tradycjonalistów oraz tych, którym najlepszy, odprężający wypoczynek zapewni otoczenie łagodnych, znanych kształtów i naturalnych kolorów. Zestaw, dostępny w dwóch odcieniach drewna – olchy i calvadosu – idealnie wpasuje się we wnętrza o stonowanym wystroju, stanowiąc zarazem uzupełnienie pastelowych, jasnych kolorów ścian i drewnianej podłogi o różnej tonacji. Szerokie, wygodne łóżko w sam raz do sypialni o łagodnie wyprofilowanym wykończeniu, a także przypominający antyczne sprzęty kształt szafy, wniosą do sypialni znany nam z domów naszych przodków klimat sprzed lat. Ich delikatną ozdobą są delikatne, zdobiące fronty żłobienia, lekko przełamujące prostotę formy. Wnętrze sypialni skomponowane dzięki meblom RETRO wypełni atmosfera spokoju i wyciszenia, sprzyjająca pogodnym wspomnieniom, a tym samym – miłym snom w sypialni. Znajdziemy w sypialni wytchnienie oraz miejsce ucieczki przed otaczającym nas gwarem codziennego życia. Sypialnia będzie zarazem przestrzeń funkcjonalna – nie tylko zapewni nam spokojny i komfortowy sen, lecz także stanie się naszą garderobą – czterodrzwiowa szafa z wysokimi lustrami oraz zgrabna komoda z powodzeniem spełnią jej zadanie.

Sypialnia Monaco

Sypialnia MONACO to zestaw mebli sypialnianych, który wybiorą osoby zdecydowane, lubujące się w prostych, geometrycznych, wręcz ascetycznych formach. Zwolennicy nowoczesnego designu w sypialni stworzą za ich pomocą przestrzeń utrzymaną w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Będzie to zarazem sypialnia wyjątkowa – uporządkowana kwintesencja komfortu, wysmakowana esencja luksusu i elegancji. Meble do sypialni MONACO to idealne w kształcie moduły, zaskakujące prostotą i czystością kształtów. Jedyne zdobienia przełamujące ciemnoczekoladowy brąz dekoru zebrano to wąskie aluminiowe listwy na rozsuwanych drzwiach szafy do sypialni. To zaskakujące wysmakowanym kontrastem połączenie dzieli ich powierzchnię na kształtne prostokąty, stanowiąc zarówno urozmaicenie jednolitego koloru, jak i potęgując wrażenie eleganckiego ładu i spokoju w sypialni. Uzupełnieniem zestawu do sypialni są wykonane również z aluminium wykończenia – nogi mebli oraz części uchwytów szafek i komody – stanowiące dodatkowy akcent nowoczesności w sypialni. Sypialnia MONACO doskonale wpasuje się w przestrzeń minimalistyczną, utrzymaną w chłodnych, stonowanych barwach – stworzy wnętrze sypialni nie tylko niepowtarzalne, ale i funkcjonalne. Sypialnia Monaco pozwoli wyjść poza schemat, da możliwość wykreowania prywatnej sfery odpoczynku o niepowtarzalnym klimacie sypialni.

Aranżacja sypialni

Sypialnia to ważna część naszego domu, to pomieszczenie, w którym musimy się czuć dobrze, które ma sprzyjać odpoczynkowi po dniu pracy. Najistotniejszym elementem tego pomieszczenia jest łóżko – zadbajmy więc, by było szerokie i wygodne oraz odpowiednio ustawione. Dobrze jest, gdy nie otaczają go ciasno szafy i półki – zostawmy wokół niego choć niewielką przestrzeń w sypialni. Zapewni nam to spokojniejszy sen oraz możliwość postawienia obok szafki nocnej lub toaletki. W niewielu domach jest miejsce na osobną garderobę – dlatego ważnym elementem umeblowania sypialni jest szafa. Kupując ją myślmy nie tylko praktycznie, lecz także estetycznie – powinna być pojemna i funkcjonalna, a przy tym dobrze się komponować z pozostałymi sprzętami. Jedno jest pewne " – radzi Radosław Dobras, Kierownik Działu Sprzedaży Fabryki Mebli Gawin.

Aranżowanie sypialni to pole do popisu dla naszej wyobraźni. Pomieszczenie to, tak ważne ze względu na swoją funkcję, a jednocześnie tak często zaniedbywane, staje się dzięki temu strefą dającą nam odprężenie po całym dniu pracy, pozwalające napełnić się energią i przygotować do kolejnych wyzwań. Sypialnwybierajmy takie meble, które będą odpowiadały naszym upodobaniom i naszemu stylowi”ie wyposażone w meble RETRO lub MONACO, tak różne w charakterze, nabiorą nie tylko funkcjonalności – będą też cieszyły oko swoją urodą i napełniały niezwykłym spokojem, w którym znika codzienny stres i emocje.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org