Jesteś w: Strona główna >> Budownictwo >> Instalacje


Nowa seria kotłów dwufunkcyjnych

Nowa seria wiszących kotłów dwufunkcyjnych WHR została opracowana na podstawie bardzo dobrze przyjętego w Polsce kotła WHE. Wprowadzenie nowych urządzeń na rynek poprzedziły szczegółowe testy kontroli jakości i trwałości przeprowadzone w zakładach De Dietrich we Francji ...

... oraz analiza polskiego rynku wykonana przez polski oddział koncernu. Kotły WHR są naściennymi kotłami gazowymi o wysokiej sprawności (**CE), z wymuszonym przepływem spalin (zamknięta komora spalania), przeznaczonymi do centralnego ogrzewania i natychmiastowej produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenia wyposażono w palnik atmosferyczny ze stali nierdzewnej, wymiennik główny z miedzi z cynkową powłoką ochronną, naczynie wzbiorcze o pojemności 6 litrów, odpowietrznik automatyczny, pompę obiegową do c.o.., funkcję przeciwzamarzaniową, zabezpieczenie przed brakiem wody, zawór napełniający i spustowy, oraz termometr-manometr do odczytu temperatury i ciśnienia. Użytkownicy kotłów WHR z pewnością docenią cichą pracę urządzeń i prostą, ale funkcjonalną konsolę sterowniczą, natomiast instalatorzy łatwość uruchomienia i udogodnienia dotyczące późniejszej obsługi serwisowej.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org