Jesteś w: Strona główna >> Budownictwo >> Fundamenty


Dekabit i Fundabit to nowe masy z Izolacji Jarocin. Obie to produkty innowacyjne i nowoczesne. Wszystkie pomagają oszczędzać to co dziś najcenniejsze. Czas. Świetnie sprawdzą się w jesiennych pracach budowlanych i przygotowaniach budynków i budów do zimy.
Jarlep GM to szybkoschnąca, elastyczna masa asfaltowa znakomicie sprawdzająca się w gruntowaniu powierzchni pod izolacje. Doskonale nadaje się również do wykonywania lekkich izolacji przeciwwilgociowych.
Już na etapie planowania budowy obiektu, niezależnie od tego czy jest to dom, stadion sportowy czy też tunel, należy wziąć pod uwagę jego nieunikniony kontakt z gruntem. Obecna w nim woda może przysporzyć sporo trudności zarówno w czasie, jak i po zakończeniu prac budowlanych. Dlatego też warto zadbać o jej właściwe odprowadzenie - można to uzyskać stosując geokompozyt drenażowy QDrain.
Firma Tegola Polonia wprowadziła na polski rynek innowacyjny system TEFOND służący do błyskawicznego izolowania i odwadniania gruntu. Do tej grupy produktów należy TEFOND HP, znajdujący zastosowanie przy wzmacnianiu konstrukcji drogowych oraz renowacji tuneli. Stanowi on także alternatywę dla „chudego” betonu.
Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST MAX PYE PV150 S50 jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów z dodatkiem elastomerów SBS. To uniwersalne rozwiązanie zarówno dla wielowarstwowych pokryć dachowych, jak i izolacji fundamentów.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org