Jesteś w: Strona główna >> Budownictwo >> Okna i drzwi


Na pierwszy rzut oka SGG PRIVA-LITE to klasyczne, matowe szkło laminowane. Niech jednak nikogo nie zmyli ta „zwyczajność”. Niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mat powierzchni potrafi zniknąć, a szkło może się stać całkowicie przezierne.
Ogólny trend w poszukiwaniu odnawialnych źródeł energii i oszczędzania obecnie wykorzystywanej energii, wymusza określone działania. I tak w budownictwie między innymi pod lupę wzięto szyby. Zaczęto się zastanawiać jak zmniejszyć, straty ciepła zimą, które ulatniają się przez szyby.
Gamę szkieł laminowanych SGG STADIP można porównać do świetnie wyszkolonej agencji ochrony. Agenci SGG STADIP i SGG STADIP PROTECT przygotowani zostali, by zapewnić nam bezpieczeństwo i strzec mienia, natomiast agent SGG STADIP SILENCE dba o to, by do naszych uszu docierało wyłącznie tyle decybeli ile powinno.
SGG COOL-LITE szkło z powłoką przeciwsłoneczną to idealny produkt do zastosowania na szklanych elewacjach i dachach. Powłoka przeciwsłoneczna działa niczym filtr ochronny - przepuszcza do pomieszczenia pożądaną ilość światła, jednocześnie regulując ilość dostającego się przez szyby ciepła. To zaś ma wpływ na oszczędność energii i zmniejszenie kosztów klimatyzacji budynków.
Rację ma ten, kto uważa, iż piękno tkwi w szczegółach. Odnosi się to zwłaszcza do wnętrza domu, czy mieszkania, które dopieszczone pod każdym względem stają się potwierdzeniem dobrego smaku ich właścicieli. Właśnie z myślą o niebanalnym stylu, sieć salonów INTERNO wprowadza na rynek nową kolekcję klamek SKY firmy OLIVARI.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org