Jesteś w: Strona główna >> Meble >> Meble


Nastał czas chłodnych poranków i długich, jesiennych wieczorów. Fotel w salonie zaprasza nas by wtulić się w jego głębię i oderwać się od trosk dnia codziennego. Popołudnie z książką ulubionego autora, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi? Scenariusze się zmieniają, niezmienna pozostaje „scena” – salon. Jednak czy na pewno „niezmienna”?
Różnorodność to znamię XXI wieku. Coraz rzadziej mówimy dziś o jednoznacznych trendach w dekoracji i architekturze wnętrz. Klasyka miesza się bowiem z nowoczesnością. Chłodne, minimalistyczne rozwiązania idą w parze z przepychem i bogactwem barw. Wygląda na to, że we współczesnym design’ie wszystkie chwyty są już dozwolone. W ów eklektyczny nurt doskonale wpisują się kolekcje mebli Wajnert.
Fabryka mebli Gawin, kontynuując podróż dookoła świata, zaprasza nas do słonecznej Italii. Ciepły piasek pod stopami, prażące słońce i kojący szum Adriatyku to wymarzona forma relaksu – szczególnie w chłodne, jesienne wieczory. Ten niezapomniany, błogi stan odpoczynku pomoże nam osiągnąć najnowsza propozycja Fabryki Mebli Gawin – zestaw wypoczynkowy RIMINI.
Efektowny, ale nie przesadzony. Nowatorski, ale nie na siłę. Taki jest styl kolekcji mebli wypoczynkowych Wajnert. W ofercie firmy znajdziemy klasyczne oraz nowoczesne sofy, kanapy, pufy i fotele.
Kwintesencja relaksu w otoczeniu nienachlanej elegancji – to główne cechy zestawu wypoczynkowego MIAMI, nowej propozycji Fabryki Mebli Gawin. MIAMI to centrum salonu – tworzy pełną subtelnego luksusu wyspę, która, niczym oaza odprężenia, zapewni wygodę nie tylko łaknącym oddechu domownikom, lecz i spragnionym estetycznych doznań gościom.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org