Jesteś w: Strona główna >> Nieruchomości >> Nieruchomości


Do niedawna posiadanie własnego skrawka zieleni było przywilejem wyłącznie tych, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych, segmentach czy na parterach bloków. Jednak dysponowanie „parterowym” ogródkiem nie jest jednoznaczne z możliwością swobodnego wypoczynku - wścibscy przechodnie, czy śmieci przerzucane przez ogrodzenie, często odbierają radość z przebywania na świeżym powietrzu.
Dom Development S.A rozszerzył ofertę dla swoich Klientów o pionierski program pozwalający na uzyskanie kredytu mieszkaniowego na bardzo atrakcyjnych warunkach. Program został opracowany we współpracy z największymi polskimi bankami, oraz z czołową niezależną firmą doradczą Expander Advisors Sp. z o.o.
Niebawem rozpoczną się prace remontowe w jednej z najpiękniejszych kamienic Warszawy – kamienicy Lipińskiego. Inwestor, firma developerska Reinhold, zamierza nie tylko przywrócić budynkowi dawny blask, ale i funkcjonalność. Stolica wzbogaci się zatem o kolejnych 3,2 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni handlowej i biurowej. I to o najwyższym standardzie i w najlepszej lokalizacji.
Kryzys na rynkach światowych nie spowalnia inwestycji spółki Mill-Yon. Deweloper jest bowiem częścią międzynarodowego holdingu ILDC (The Israel Land Development Company Limited), który prowadzi działalność deweloperską na wszystkich kontynentach i ma w tym zakresie prawie stuletnie doświadczenie.
Skończył się czas kupowania mieszkań, których realizacja zatrzymała się na etapie rozkopanej ziemi. Banki nie chcą już finansować projektów we wczesnej fazie budowy: niechętnie udzielają kredytów deweloperom oraz potencjalnym nabywcom.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org