Jesteś w: Strona główna >>


DJ Renoma z Gdańska w sieci Metrohouse


Jedno z najbardziej znanych biur nieruchomości w Trójmieście - DJ Renoma - dołącza do sieci biur nieruchomości Metrohouse. Na mocy podpisanej umowy firma już wkrótce stanie się jednostką franczyzową Metrohouse.
 

DJ Renoma jest firmą działającą na rynku obrotu nieruchomościami od 1999 r. Przez prawie dziesięć lat swojej działalności zyskała uznanie klientów, co potwierdzają badania sondażowe , w których plasuje się na szóstej pozycji spośród wszystkich biur nieruchomości działających w Trójmieście. Obecnie z firmą współpracuje kilkunastu pośredników i doradców.

Decyzja o przystąpieniu do sieci jest naturalnym etapem w rozwoju firmy, mówi Dariusz Kufel, prezes DJ Renoma. – Jesteśmy pod wrażeniem narzędzi wykorzystywanych przez Metrohouse, będą one dla nas dużym wsparciem. Połączenie naszego doświadczenia i znajomości lokalnego rynku z nowym spojrzeniem na pośrednictwo oferowanym przez Metrohouse sprawi, że efekty naszej współpracy będą bardzo szybko widoczne.

Nowa placówka franczyzowa dołączy do istniejącego już biura Metrohouse w Gdańsku. – Stawiamy na Trójmiasto, mówi Mariusz Kania, prezes Metrohouse. – Pozyskanie tak solidnego współpracownika wzmacnia pozycję naszej sieci na Pomorzu. W drugim kwartale przyszłego roku planujemy otwarcie kolejnego biura – tym razem w Gdyni.

Nowe biuro franczyzowe Metrohouse będzie funkcjonować w Alei Grunwaldzkiej na miejscu dotychczasowej siedziby firmy DJ Renoma. Obecnie rozpoczyna się szkolenie korporacyjne pracowników biura oraz dostosowanie identyfikacji firmy oraz narzędzi informatycznych do standardów Metrohouse.

Pierwsza macierzysta placówka Metrohouse w Gdańsku jest już dostępna dla klientów przy ul. Podwale Staromiejskie.

Dodatkowe informacje
Metrohouse S.A. jest sieciową agencją nieruchomości działającą na rynku od 2005 r. Jednym z udziałowców jest BZ WBK Inwestycje sp. z o.o. Obecnie posiada 6 własnych biur oraz trzy biura franczyzowe. W najbliższym czasie planuje otwarcie kolejnych placówek zarówno franczyzowych, jak i własnych. Obecna oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych. Firma świadczy także usługi pośrednictwa kredytowego. Działalność Metrohouse opiera się na bezpieczeństwie transakcji. Każda nieruchomość w ofercie Metrohouse ma pełną dokumentację prawną, oświadczenie właściciela o stanie nieruchomości, dokładne plany powierzchni, zdjęcia i szczegółowe opisy. Metrohouse to także wygoda dla Klienta. Biura znajdują się w najlepszych warszawskich centrach handlowych: Galerii Mokotów, Arkadii i Złotych Tarasach i są czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 10.00 do 22.00. Strona internetowa Metrohouse jest codziennie automatycznie aktualizowana. Metrohouse przywiązuje dużą wagę do nowych rozwiązań technologicznych podnoszących efektywność działania pośredników w obrocie nieruchomościami. Firma pracuje na własnych, sprawdzonych i przetestowanych programach CRM i CMS.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org