Jesteś w: Strona główna >>


150 tys. mieszkań w 2008 roku

Zdaniem analityków, liczba mieszkań oddanych w tym roku do użytku, wyniesie ponad 150 tys. Wielkość tę określono na podstawie danych z okresu styczeń-listopad. Prognozowany wynik jest bardzo dobry, zważywszy na panujące pod koniec roku negatywne nastroje na rynkach finansowych.

Tegoroczny wynik ma szansę zbliżenia się do rekordu z 2003 r., kiedy to do użytku oddano ponad 160 tys. mieszkań.

Zbliżający się 2009 rok nie powinien przynieść zbyt wielu zmian na rynku nieruchomości. Nadal podaż będzie przewyższała popyt (o około 20-30%), a co za tym idzie należy się spodziewać dalszych spadków cen. Spadki nie będą jednak zbyt duże, szacuje się że wyniosą maksymalnie do 10 procent. Jednocześnie należy zauważyć, że swoją cenę utrzymają lokale o dobrym standardzie i atrakcyjnej lokalizacji. Pierwszych symptomów wzrostu cen możemy się spodziewać na przełomie 2009/2010 roku.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org