Jesteś w: Strona główna >>


Meble Plus - Produkt Roku 2009

Zwycięski laur w konkursie „Produkt Roku 2009 Meble Plus”, w kategorii Salon przypadł w udziale zestawowi Multiform Kolekcji Mebli Klose. O jego wyborze zadecydowały wyjątkowe walory wzornicze i użytkowe, wysoka jakość wykonania, a także dobra relacja ceny do jakości.


Ideą organizowanego przez Meble Plus rankingu, jest promowanie najlepszych mebli dostępnych na naszym rynku. W tegorocznej edycji konkursu Jury złożone z przedstawicieli redakcji Meble Plus, reprezentantów salonów i sieci salonów meblowych, projektantów oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń branżowych wyróżniło produkty w 15 kategoriach. Multiform firmy Klose został uznany za najlepszy zestaw mebli do salonu.

Stworzona przez włoskiego projektanta Bruno Agostino kolekcja Multiform harmonijnie łączy w sobie naturalne faktury i barwy drewna z nowoczesnym oraz dynamicznym design. To kolekcja, która zmienia swoje oblicze dostosowując się do gustu klienta. Jego oryginalny design i wyjątkowe cechy użytkowe zostały już docenione m.in. przez kapitułę Targów, która nagrodziła kolekcję Złotym Medalem MTP Meble 2008 oraz przez Jury konkursu „Diamenty Meblarstwa 2008”.
Zestaw Multiform to również finalista konkursu Dobry Wzór 2008. www.klose.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org