Jesteś w: Strona główna >>


Meble łazienkowe Quadrato

Meble łazienkowe Quadrato marki Tiger otrzymały dwa nowe wykończenia. Do podstawowego koloru, którym dotychczas była brylantowa biel dołączyły: antracytowy dąb oraz czarny lakierowany na wysoki połysk. Nowe atrakcyjne wykończenia odświeżyły stylistykę mebli i podkreśliły ich klasyczną linię.


Meble łazienkowe Quadrato holenderskiej marki Tiger charakteryzuje czystość linii i wzornicza konsekwencja. Podwieszana konstrukcja podkreśla klarowną formę brył i nadaje im lekkości. Dotychczas meble dostępne były wyłącznie w kolorze białym, obecnie zaś oferowane są w trzech wykończeniach: bieli brylantowej, antracytowego dębu oraz czerni lakierowanej na wysoki połysk. Meble w kolorze białym i czarnym wykonane są z MDF (fronty) oraz lakierowanej płyty laminowanej (korpusy), zaś meble w kolorze antracytowego dębu w całości przygotowano z płyty melaminowanej.

W kolekcji Quadrato dostępne są następujące elementy:
- szafka podumywalkowa (60x48x50 cm) z dwiema szufladami,
- słupek wysoki (30x158x25 cm),
- słupek niski (30x79,5x27 cm),
- lustra o wysokości 70 cm i szerokości 60 oraz 120 cm,
- szafka wisząca z drzwiami lustrzanymi o szerokości 60 cm (wysokość 50 cm, głębokość 19 cm).

Szafki nadumywalkowe oraz słupek wysoki oferowane są w wersji z drzwiami pełnymi oraz z drzwiami lustrzanymi dwustronnymi wykonanymi z tzw. lustra bezpiecznego. (Pomiędzy dwie tafle lustra wklejona jest folia, która w przypadku rozbicia się szkła uniemożliwia jego rozsypanie, minimalizując w ten sposób ryzyko ewentualnego skaleczenia.) Standardem w kolekcji Quadrato jest system cichego domykania drzwi i szuflad, dzięki którym meble zamykają się samoczynnie i praktycznie bezszelestnie.
Kolekcję uzupełniają umywalki ze sztucznego kamienia o szerokości 60 i 120 cm oferowane w kolorach białym i antracytowym. Szafkę nadumywalkową oraz lustra można wyposażyć w eleganckie oświetlenie halogenowe o mocy 60 W.

Dystrybutorem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie internetowej www.coram.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org