Jesteś w: Strona główna >>


Krzesło biurowe Lucas

Krzesło to najważniejszy mebel w biurze dlatego jego właściwy kształt i profil są bardzo ważnymi elementami, decydującymi o naszej wygodzie i komforcie pracy. Firma Dziedzic od lat zajmuje się produkcją foteli i krzeseł dostosowanych do pracy siedzącej.


Kolekcja mebli biurowych „24 h at work” firmy Dziedzic to zestaw funkcjonalnych i nowoczesnych foteli i krzeseł, które idealnie dopasowują się do swojego użytkownika. Krzesło Lucas z tej kolekcji to harmonijne połączenie piękna i dobrego smaku.

Technologia tych mebli opiera się na ergonomii, dzięki czemu są one idealnie dostosowane do naszych potrzeb, a przy tym zapewniają niepowtarzalne doznania estetyczne.

Prosta elegancja
Krzesło stacjonarne Lucas z kolekcji „24 h at work” to propozycja dla wszystkich, którzy lubią łączyć nowoczesne trendy z tradycją. Przykuwa ono uwagę swoim designerskim kształtem. Użycie najlepszej jakości materiałów, dbałość o wykończenie i zachowanie zasad ergonomii sprawia, że to z pozoru zwykłe krzesło zapewni nam komfort pracy przez wiele godzin.

Krzesło Lucas to klasyczny mebel, który doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej – zarówno do pracy przy komputerze, jak i w sali konferencyjnej czy poczekalni. To gustowny dodatek do aranżacji wnętrza, który doda mu elegancji i smaku. Nawet szef wielkiej korporacji nie powstydzi się takiego krzesła.

Dopasowany do Ciebie

Krzesło Lucas dostępne jest w dwóch modelach – bez i z drewnianymi podłokietnikami, które dodatkowo podnoszą komfort pracy. Ponadto możemy wybrać wersję z wykończeniem wykonanym w chromie, aluminium lub w kolorze czarnym, a także dobrać jeden z ponad 80 kolorów obicia i rodzaj drewna, z którego są zrobione podłokietniki. Wielość wzorów pozwala dopasować krzesło Lucas do każdego wnętrza, aby pasowało do pozostałych mebli. Krzesła i fotele firmy Dziedzic to pewność najwyższej klasy materiałów i technologii. Firma zapewnia 3 lata gwarancji na każdy mebel z serii „24 h at work”.

Krzesło biurowe Lucas, seria 24h at work- cena od 375 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org