Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Salon


Kominki z naturalnego kamienia


Firma Abs-Invest oferuje kominki z kamienia naturalnego, które zaskakują różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, a jednocześnie zapewnią gorącą atmosferę w długie zimowe wieczory.Gdy za oknami pada śnieg, a temperatura spada poniżej zera, każdy szuka sposobu jak przetrwać zimę i doczekać upragnionej wiosny. W polskich domach dominują sprawdzone metody: gorąca herbata z sokiem i ciepłe kapcie. Specjaliści z firmy Abs-Invest, podają skuteczniejszą receptę na spędzenie zimy w gorącej i miłej atmosferze. Zaprojektowanie w domowym wnętrzu kominka sprawi, że żaden mróz nie będzie straszny, a przestrzeń wokół niego będzie ulubionym miejscem spotkań wszystkich domowników.

Kominki z pracowni Abs-Invest dostępne są w szerokiej ofercie stylistycznej. W zależności od charakteru aranżowanego wnętrza klient ma do wyboru kominki klasyczne, rustykalne, czy nowoczesne. Ponadto istnieje możliwość wykonania kominka na indywidualne życzenie klienta. „Praktycznie nie ma dla nas projektów niewykonalnych. Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonywać naturalnych rozmiarów replikę kominka z pałacu w Książu Wielkim” – mówi Alicja Surdyn – Prezes firmy Abs-Invest. „ Każde indywidualne zamówienie jest dla nas wyzwaniem artystycznym i podchodzimy do niego z dużym entuzjazmem” – dodaje Alicja Surdyn. Firma dysponuje wysokiej klasy rzeźbiarzami i kamieniarzami, którzy specjalizują się w wykonywaniu kominków głębokorzeźbionych i wielkogabarytowych. ..

Kominki przygotowywane są z najwyższej jakości marmurów, granitów i piaskowców, które charakteryzuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur. Oferta firmy Abs-Invest obejmuje różnorodną kolorystykę i wzornictwo użytego do prac nad kominkiem kamienia. Marmury w kolorze Creme Marfil (kremowym), czy granity w delikatnym odcieniu Kashmir White uczynią wnętrza bardziej przytulnymi. Czarny granit Nero Impala i czerwony marmur Rojo Alicante nadadzą pomieszczeniu należytej elegancji. Firma Abs-Invest korzysta ze stalowych i żeliwnych wkładów grzewczych renomowanych producentów takich jak: Spartherm, Hajduk, Jotul, Supra, czy KFD.

Czas oczekiwania na przygotowania kominka jest uzależniony od jego formy oraz od rodzaju kamienia użytego do jego wykonania. Firma Abs-Invest oferuje profesjonalne usługi związane z montażem kominka.

Sklepy firmowe Abs-Invest:

Sklep firmowy - Konstancin
Stara Papiernia,
ul. Al. Wojska Polskiego 3
Konstancin-Jeziorna
tel. 22 702-86-88

Sklep firmowy - Kobyłka
ul. Nadarzyńska 124
Kobyłka
tel. 22 771-98-70

Sklep firmowy – Warszawa
ul. Bartycka 25, pawilon 51
Warszawa
tel. 22 840 15 89


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org