Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Łazienka


Odpływ liniowy Wedi Fundo Riofino

Wśród cieszących się coraz większą popularnością brodzików z odpływem liniowym pojawiła się kolejna nowość - wedi Fundo Riofino. W tym, licującym z podłożem brodziku, odpływ znajduje się na środku, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy powiększonych rozmiarach zestawu.Przez umiejscowiony centralnie odpływ liniowy w Fundo Riofino, woda odprowadzana jest przez wąską szczelinę pomiędzy posadzką i listwą maskującą ze stali nierdzewnej. W przypadku takiego rozwiązania kratka czy syfon nie psują estetyki brodzika, dzięki czemu wygląda on wyjątkowo elegancko. Konstrukcja Riofino zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy dużych wymiarach brodzika - 900 x 1800 mm. Gotowy do montażu zestaw dostępny jest także w wymiarach 900 x 900 mm, 900 x 1200 mm, 1000 x 1000 mm oraz 1200 x 1200 mm. Dzięki regulacji wysokości, na której znajdzie się listwa maskująca, powierzchnia brodzika może być wyłożona okładzinami o różnej grubości – od 4,5 mm do 20 mm, np. naturalnym kamieniem lub płytkami ceramicznymi.

Licujące z podłożem brodziki serii Fundo cieszą się popularnością wśród inwestorów i wykonawców, którzy chcą szybko i bezproblemowo wyposażyć wnętrze w kabinę prysznicową z brodzikiem ukrytym w podłodze. Gotowe do montażu brodziki posiadają odpowiednio dobrany odpływ oraz fabrycznie ukształtowany spadek. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia proces montażu oraz zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody. Wszystkie brodziki Fundo konstruowane są na bazie płyty budowlanej wedi. Wykonana z pianki polistyrenowej, zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego, płyta jest wodoodporna i termoizolacyjna. Dzięki jej właściwościom, produkty wedi sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org