Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Salon


Katalog Quelle Mieszkanie

Dom. Najważniejsze miejsce na świecie. Miejsce, do którego wracamy z przyjemnością. Urządzamy go w indywidualny sposób. By pokazać siebie. Szukamy inspiracji i znajdujemy odpowiednie proporcje.


Inspiracje, z pewnością, przyniesie debiutujący na rynku katalog Quelle Mieszkanie. W jednym miejscu Klienci Quelle znajdą pełną ofertę wyposażenia mieszkania, od salonu po kuchnię. Charakteru dodadzą pasujące dodatki.

Andrea Zinnert, doradca Quelle ds. wystroju wnętrz, wraz z zespołem pokazali sześć nowoczesnych styli. W każdym z nich to dodatki tworzą odpowiednią atmosferę. To też sześć pomysłów, jak w bardzo szybki sposób ożywić minimalistyczne, ascetyczne wnętrza.

Czarne akcenty
Kolorystyczny trójkąt kolorów: czerni, bieli i czerwieni to dość mocny akcent. Pierwszoplanową rolę gra tutaj czarny dywan z wysokim pięciocentymetrowym włosiem, dzięki niemu surowe wnętrze staje się przytulne. Eleganckie elementy z chromowanego metalu, np. przy wysokiej lampie ozdobionej kryształkami, nadają charakteru.

Zielona fala

Ta kolekcja to wspomnienie wiosny: kwiaty, zielona roślinność i natura. Modne w latach 90 fototapety znów mają swoje miejsce w historii wnętrzarstwa. W tym sezonie to makrozdjęcia są wyjątkowo modne. Oświetlenie boczne powoduje, że pomieszczenie nabiera blasku. To, co wyróżnia tę linię to lekkość faktur, ulotność i efekt rozwichrzenia.
Luksus Midasa

Połączenie złota, kryształu i luksusu. Dla wielbicieli złote czasy nigdy nie mijają. Komponuje się z mocną czernią, dzięki której wydobywa się elegancki blask. Wyróżnikami stają się faktura, wzór i forma. Dzięki nim, nowego znaczenia nabiera słowo luksus.Naturalny czar

Nawiązuje do stylu kolonialnego, a w szczególności do brytyjskiego designu. Krem, brąz, beże i dużo bieli to efektowna gama kolorystyczna. Wykorzystane materiały to drewno, hiacynt wodny.
Wielki błękit

Błękit, szafir, grafit, odcienie szarości i srebra to dość zimna paleta. Pasująca jednak do stylowych mieszkań. Forma tej kolekcji nawiązuje do kolorytu współczesnych miast, tętniących życiem i błyszczących ulicznymi światłami. Stąd wykorzystane materiały: szkło, porcelana i sztuczny kamień dla wzmocnienia efektu miasta.Czerwona namiętność

To kwintesencja orientalnego stylu. Kolorystyka inspirowana wschodnimi kulturami. Żywe barwy z czerwienią laki w roli głównej. Kolorowe wzorzyste tkaniny. Prostota i wykwintność. Jak na orient przystało.
Z katalogu „Mieszkanie” można zamawiać do 31.09.2009 roku, oferta dostępna jest także na stronie www.quelle.pl/mieszkanie.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org