Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Ogrody, tarasy i balkony


Dmuchawa ogrodowa Ole-Mac

Jesienna pielęgnacja ogrodu przypomina syzyfową pracę. Opadające listowie musi być szybko usunięte, zanim zacznie niszczyć trawnik, czy przebarwiać kostki brukowe na alejkach. Sposobem na utrzymanie czystego ogrodu jest ciągłe i męczące grabienie. Oleo-Mac znalazł alternatywę. Zamiast grabienia, zdmuchiwanie. Zamiast grabi, dmuchawa do liści Oleo-Mac BV 300.

Oleo-Mac BV 300. Praktycznie, nowocześnie, skutecznie.

Jesień to w kalendarzu prac ogrodniczych koniec okresu wegetacyjnego większości drzew i krzewów. Gubią one liście przygotowując się do zimowego odpoczynku. Dla właścicieli ogrodów jest to okres regularnego usuwania listowia z trawników, które pod wpływem wilgoci może rozkładać się, powodując żółknięcie trawy. Pod przykryciem liści, przebarwianiu ulegają również kostki brukowe, płyty chodnikowe, czy betonowe podmurówki.

Dmuchawa do liści Oleo-Mac BV 300. Praktycznie, nowocześnie, skutecznie

Klasyczne grabienie jest czynnością męczącą i czasochłonną. Oleo-Mac znalazł rozwiązanie. Jest nią zdmuchiwanie. Przyśpiesza pracę, zmniejszając obciążenie kręgosłupa, a tym samym ryzyko jego kontuzji.

Ręczna dmuchawa do liści Oleo-Mac BV 300 jest urządzeniem ergonomicznym i wygodnym, a przede wszystkim prostym i cichym w obsłudze. Linka zapłonowa oraz wlew zbiornika paliwa znajdują się po lewej stronie. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na szybkie i bezproblemowe uruchomienie silnika oraz uzupełnienie paliwa. Bezpieczeństwo i wygodę pracy gwarantuje specjalny, antypoślizgowy uchwyt.

W dmuchawie Oleo-Mac BV 300 wykorzystana została technologia „VibCut”, która w porównaniu do poprzedniego modelu minimalizuje poziom drgań o 60%. Silnik urządzenia zawieszony został na czterech sprężynach, których zadaniem jest maksymalizacja tłumienia drgań i utrzymanie ich na poziomie 3,5 m/s2. Dmuchawa emituje również niższy poziom dźwięku utrzymujący się na poziomie 68 dB(A), dzięki czemu praca jest nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna dla użytkownika.

Euro 2 – oszczędność i nowoczesność.
Dmuchawa do liści Oleo-Mac BV 300 to nowa propozycja na jesień. Urządzenie zostało w pełni przystosowane do nowych wymagań Unii Europejskiej – spełnia normę Euro 2. W dmuchawie zainstalowano silnik o pojemności 30 cm3, który w porównaniu do poprzedniego modelu zużywa o 40% mniej paliwa, co wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacji. W ciągu godziny BV 300 zużywa 350 gram paliwa. Zredukowana została także emisja spalin do atmosfery. Dodatkowo urządzenie zostało zaopatrzone w elektroniczną cewkę zapłonową zapewniającą szybki start pracy silnika.

Dmuchawa do liści Oleo-Mac BV 300 to niezastąpiona pomoc podczas jesiennych prac w ogrodzie. Pozwala szybko i sprawnie oczyścić ogród z liści. Sprawdza się również zimą! Zamiast miotły, czy łopaty wystarczy użyć Oleo-Mac BV 300 wykorzystując profilowaną końcówkę. Lekki, nie ubity śnieg zostanie zdmuchnięty ze ścieżek i chodników.

Cena: 995 zł.

www.oleomac.pl


Oleo-Mac BV 300

Pojemność silnika – 30 cm3
Waga – 4,8 KG
Pojemność zbiornika paliwa – 0,6 l.
Maksymalny przepływ powietrza – 720 m3/h przy 6500 rpm.
Uchwyt – gumowy ergonomiczny
Poziom hałasu – 89 db(A)
Wibracje – 3,5 m/s2
Zużycie paliwa – 350 g/h


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org