Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Salon


Zestaw mebli MIAMI

Kwintesencja relaksu w otoczeniu nienachlanej elegancji – to główne cechy zestawu wypoczynkowego MIAMI, nowej propozycji Fabryki Mebli Gawin. MIAMI to centrum salonu – tworzy pełną subtelnego luksusu wyspę, która, niczym oaza odprężenia, zapewni wygodę nie tylko łaknącym oddechu domownikom, lecz i spragnionym estetycznych doznań gościom.

Salon jest w naszych domach i mieszkaniach pomieszczeniem szczególnym – nie tylko miejscem, w którym spędzamy wolny czas, lecz także obrazem naszych gustów i upodobań. Świadomi tego, że jest on niejako naszą wizytówką, staramy się nadać mu odpowiedni charakter – przyjaznej atmosfery relaksu dla domowników oraz elegancji zwracającej uwagę naszych gości. Poszukiwanie głównego akcentu, który zorganizuje nasz salon, wiąże się z wieloma dylematami – ich niezawodnym rozwiązaniem będzie zestaw MIAMI, najnowsza propozycja Fabryki Mebli Gawin.

Relaks pełen smaku

Zimowy poranek z kubkiem kawy w ręku czy wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół – każda chwila będzie odpowiednia, by korzystać z komfortu, jaki daje MIAMI. Opływowa linia zestawu, ciesząca oko swą łagodnością, jest niczym zawsze aktualne zaproszenie do odpoczynku. Brak ostrych w kształcie wykończeń pozwala bez ograniczeń i w sposób całkowicie nieskrępowany korzystać z przestrzeni, jaką nam oferuje. Pełną relaksu swobodę potęgują dodatki, w jakie wyposażono zestaw – miękkie poduszki, umożliwiające przyjęcie maksymalnie wygodnej pozycji. Przyjacielska rozmowa, lampka wina w towarzystwie ukochanej osoby, błogie odprężenie przed telewizorem – z MIAMI będą czasem spokoju i wyciszenia, niezmąconego najmniejszą myślą o niewygodzie.

W światowym stylu

Szlachetny w tonie odcień starego złota – ten kolor w zestawie MIAMI nieodparcie wysuwa się na plan pierwszy. Głęboka czerń tkaniny na bokach oraz podstawach poszczególnych elementów zestawu dodatkowo podkreśla niebanalną urodę dekoru tkaniny pokrywającej siedziska. Zestawienie to kreuje atmosferę wysmakowanego, pełnego nienachlanej elegancji luksusu – gwarancję aprobaty nawet najbardziej wybrednych gości. Dzięki takiej kolorystyce meble doskonale wpasują się we wnętrza o różnym wystroju – te nowoczesne, minimalistyczne i tradycyjne, a nawet – wyposażone w antyki. Ich prosta forma pełna jest bogactwa wrażeń – dzięki tym właśnie cechom zestaw odnajdzie się zarówno w towarzystwie regałów z książkami, jak i w pomieszczeniu, w którym główną rolę odgrywa kino domowe. W tym ostatnim przypadku coś się jednak zmieni – teraz, zamiast od razu po wejściu do pokoju szukać pilota, w pierwszej kolejności rozciągniesz się wygodnie na kanapie, aby bez zahamowań skorzystać z tej niewielkiej, ale własnej oazy luksusu.

MIAMI (3 + 1 + 1)
Producent: FM Gawin; cena: 2 785 zł


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org