Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Pokój dziecinny


Meblościanka Antek

Firma INTERMEBLE po raz kolejny udowadnia, że zakup meblościanki to nie sentymentalna wycieczka w lata siedemdziesiąte. Najnowszy mebel w katalogu tego producenta to meblościanka ANTEK, łącząca w sobie to, co najbardziej obecnie doceniamy – prostotę, funkcjonalność i rozsądną cenę. Okazuje się, że upiorne meblościanki z przeszłości mają swoich eleganckich i zgrabnych następców.

Meblościanka… O ile Trabanty i papierosy Caro zostały zrehabilitowane i grają role w komediach o minionych latach, o tyle ten potworny, wszędobylski, nieunikniony w żadnym wnętrzu mebel śni się po nocach i wcale nie są to sny nostalgiczne. Wszystko dlatego, że przy całej swojej estetycznej niedoskonałości, meblościanka była niezbędna. Poniekąd do dziś nie wymyślono mebla, który bardziej sprawdzałby się w niewielkich przestrzeniach, w których pomieścić trzeba wiele przedmiotów. Dlatego też meblościanki znowu, nieśmiało, zaczynają się pojawiać w naszych mieszkaniach. Są jednak zupełnie odmienne od tych, które pamiętamy z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Nowy trend jest bliski także firmie INTERMEBLE, która jednoznacznie pokazuje, że tym razem nie ma mowy o samej funkcjonalności, ważne jest również wzornictwo.

ANTEK to lekka, młodzieżowa meblościanka spełniająca oczekiwania mebla XXI wieku. Ten zgrabny mebel mieści w sobie niewielką szafę, miejsce na telewizor i odtwarzacz DVD oraz kilka modułów na niezbędne drobiazgi – książki, płyty, figurki. Bezpretensjonalne wzornictwo i prostota sprawiają, że mebel staje się niemal przezroczysty. To my go kreujemy, dowolnie zapełniając jego moduły. To jednak nie wszystko. Za ten ułatwiający życie mebel zapłacimy zaledwie 320 zł, co czyni z niego bezkonkurencyjnym na rynku.

www.intermeble.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org