Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Pozostałe pomieszczenia


Cube - Fotele i krzesła

Dla wielu z nas biuro stało się miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Dlatego firma Dziedzic stworzyła nową kolekcję krzeseł i foteli „24 h at work”, a wśród nich serię Cube, opartą w swojej budowie na profilu kwadratu.
 
Linia Cube to seria nowoczesnych siedzeń biurowych, które zostały skonstruowane tak, by zapewnić użytkownikom komfort pracy przez wiele godzin i w dosłownie każdej pozycji. Ich ergonomiczny kształt zadba o naszą wygodę w miejscu pracy. Natomiast nowatorski wygląd sprawi, że fotel przestanie być zwykłym meblem, a stanie się małym dziełem sztuki zdobiącym wnętrze biura.

Technologia kwadratu – technologia jutra

W fotelach i krzesłach Cube zastosowane zostały najnowsze osiągnięcia technologiczne firmy Dziedzic, w których szczególny nacisk położono na wygodę i dbałość o zdrowie użytkowników. W modelach obrotowych wykorzystany został mechanizm pozwalający na regulację wysokości oparcia lub całego krzesła, a także na synchroniczną regulację odchylenia oparcia i siedziska. Ponadto fotele obrotowe zostały wzbogacone o regulowany zagłówek.

Najbardziej charakterystyczną cechą foteli i krzeseł Cube jest ich kształt – elementy oparte na wzorze kwadratu sprawiają, że idealnie dopasowują się one do linii ludzkiego ciała. Wszystkie metalowe części mebli Cube są połączone za pomocą lutowania, co sprawia, że wykończenia wyglądają wyjątkowo estetycznie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że linia Cube jest prekursorem wśród krzeseł XXI wieku. Firma Dziedzic wyznacza nowe trendy w aranżowaniu pomieszczeń biurowych, stawiając na ergonomię oraz niepowtarzalny styl oddaje użytkownikom produkt całkowicie niepowtarzalny i wybiegający w przyszłość.

Wybierz swój styl

Ponadto, że meble Cube oferowane są w wersji stacjonarnej i obrotowej, dostępna jest także szeroka gama kolorystyczna, wśród której można wybrać najbardziej pasujące do wystroju wnętrza obicie. Możemy także zdecydować, jaki rodzaj materiału zastosowany zostanie w naszym krześle oraz wybrać rodzaj wykończeń – chrom, alu lub black.

Po wyborze odpowiedniego modelu fotela lub krzesła, pozostaje już tylko cieszyć się z jego użytkowania i nie martwić się więcej bólami kręgosłupa czy opuchniętymi nogami po kilku godzinach siedzenia przy biurku. Indywidualnie dopasowane krzesła z linii Cube sprawią, że na zawsze zapomnimy o niedogodnościach pracy w biurze.

Fotel obrotowy Cube, seria 24h at work - cena od 750 zł brutto.
Krzesło stacjonarne Cube, seria 24h at work - cena od 490 zł brutto.

Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
www.dziedzic.com.pl
www.24h.dziedzic.com.pl

"Dziedzic", lider w produkcji krzeseł, to firma założona w 1981 roku przez Władysława Dziedzica. W 1994 roku zostały wyprodukowane pierwsze krzesła przeznaczone do pokoju dziecięcego, a siedziba firmy została przeniesiona do Namysłowa. Obecnie firma „Dziedzic” to elastyczna i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 300 osób. Oferta "Dziedzica" obejmuje ponad 460 modeli krzeseł, oferowanych w trzech liniach produktów: podstawowej, 24 h at work i premium.
Krzesła "Dziedzic" wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Są one dostępne w ponad 800 punktach handlowych na terenie kraju. Część produkcji firmy "Dziedzic" kierowana jest na eksport do niemal 30 krajów. "Dziedzic" to firma biorąca czynny udział w międzynarodowych targach, organizowanych m. in. w Poznaniu, w Moskwie i w Kolonii. To także laureat wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org