Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Salon


Panele Listone Maracaibo

Egzotyczna, niespotykana wśród gatunków rodzimych kolorystyka i osobliwy rysunek drewna to oryginalny wzór paneli podłogowych Listone Maracaibo z kolekcji Life marki Classen. Ich różnorodna, intensywna barwa sprawi, że doskonale wkomponują się w nowoczesne pomieszczenia nadając im niepowtarzalnego charakteru.

Podróże i fascynacja egzotyką sprawiają, że po powrocie chcemy mieć choć kawałek tropikalnych ostępów we własnych czterech kątach. Jeśli nie wystarcza nam indiańska maska na ścianie i bambus na parapecie warto zastanowić się nad panelami o niepowtarzalnych i głębokich barwach drzew egzotycznych. Coraz większą popularnością cieszą się panele podkreślające charakter pomieszczenia, a tym samym właściciela. Dla osób, które lubią oryginalność doskonałym wyborem będą panele Listone Maracaibo z kolekcji Life marki Classen.

Panele Listone Maracaibo to propozycja dla osób, które w swoim mieszkaniu chcą zamknąć choć namiastkę tropików. Wyraźny, wielokolorowy wzór paneli sprawia, że oczami wyobraźni widzimy bujną roślinność Brazylii i Wenezueli, a krew zaczyna nam krążyć w rytmie samby. Panele Listone Maracaibo są idealnym uzupełnieniem pomieszczenia pełnego roślin, wikliny, bambusa i ceramiki.

Panele podłogowe Life Listone Maracaibo marki Classen charakteryzują się nie tylko niepowtarzalnością połączenia kolorów, ale także wysoką jakością. Klasa ścieralności (AC3) gwarantuje znaczną odporność na uszkodzenia, a zastosowanie kompozycji wysokiej jakości wosków Isowaxx stanowi dodatkowe zabezpieczenie paneli przed wilgocią. Dodatkowym atutem paneli podłogowych Life Listone Maracaibo marki Classen jest nowoczesny system montażu EasyConnect zapewniający szybkie i precyzyjne położenie paneli.

Panele podłogowe marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.


Classen Life Listone Maracaibo – cena: 32,99 zł/m2 brutto
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: delikatna struktura drewna z połyskiem
Klasa ścieralności: AC3
Klasa użyteczności: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13.

www.classen.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org