Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Kuchnia


Oprawa RUMBA z serii Music Line

Bogata kolekcja nowoczesnych systemów oświetleniowych firmy SKOFF została poszerzona o nową pozycję – oprawę RUMBA z serii Music Line. Wykorzystanie innowacyjnej technologii LED oraz możliwość łatwego montażu na cokołach meblowych pozwalają na stworzenie ciekawego efektu dekoracyjnego, w którym rolę kreatora nastroju odgrywa światło.

RUMBA dla estetów

Światło ogrywa coraz większą rolę w tworzeniu odpowiedniego nastroju wnętrza naszego domu. Zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze przestrzeni coraz częściej rezygnujemy z pojedynczego, intensywnego źródła światła, wybierając liczne, rozproszone lampki halogenowe lub nowoczesne oprawy diodowe. Ich wzrastająca popularność skłania projektantów wnętrz do coraz śmielszych i bardziej oryginalnych pomysłów aranżacyjnych. Innowacyjnym sposobem na przełamanie rutyny tradycyjnego oświetlenia jest wprowadzenie drobnych akcentów świetlnych nie tylko w górnych częściach pomieszczenia, ale również zamontowanie niewielkich lampek na cokołach meblowych. Tak zaaranżowane światło posiada niepowtarzalne walory dekoracyjne, nadając całemu pomieszczeniu klimat tajemniczości i subtelnej zmysłowości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, firma SKOFF wzbogaciła swoją kolekcję MUSIC LINE o nowe oprawy oświetleniowe RUMBA. Ich prostokątny kształt idealnie wkomponowuje się w cokoły meblowe, dając oryginalny efekt oświetlenia podłogi i dolnych partii pomieszczenia. Eleganckie i dyskretne punkty oświetleniowe pozwolą nie tylko na gustowne podkreślenie elegancji salonu czy sypialni, ale również z powodzeniem uatrakcyjnią kuchnię czy łazienkę. Oryginalność oprawy oświetleniowej RUMBA stanowi również ciekawą propozycję dla właścicieli eleganckich hoteli, restauracji, stylowych pubów oraz innych pomieszczeń, codziennie odwiedzanych przez licznych gości. Ciekawym rozwiązaniem jest również oprawa LED Rumba w wersji Sign – posiadająca różnego rodzaju napisy, informujące odwiedzających o drodze do wejścia lub wyjścia z budynku.
Wersja LED Rumba Sign dostępna jest w ofercie produkcyjnej SKOFF na specjalne zamówienie.

RUMBA dla praktyków

Wzrastająca popularność oryginalnych sposobów oświetlania pomieszczeń owocuje nie tylko różnorodnością koncepcji dekoracyjnych, ale również składania do poszukiwania nowoczesnych technologii i udoskonalania rozwiązań natury technicznej.
Innowacją jest system podświetlania LED, Music Line firmy SKOFF. W oprawach LED Music Line poprzez skierowanie światła w dwóch płaszczyznach - podstawowej w dół, oraz odbite – boczne, nie widać elementów świetlnych
Zaletę serii, w tym oprawy LED Rumba, stanowi przede wszystkim właściwie wysoka intensywność światła przy niskim poborze prądu, jak również duża żywotność – diody LED stosowane w serii Music Line gwarantują nawet do pięćdziesięciu tysięcy godzin nieustannego świecenia.
System opraw LED Music Line z powodzeniem można również montować na powierzchniach łatwopalnych. Emitując niewielką ilość ciepła oprawy LED Music Line nie narażają naszych drewnianych mebli na zniszczenia i uszkodzenia. Niebywałą zaletą praktyczną jest również prosty montaż, którego można dokonać za pomocą taśmy samoprzylepnej.
Wykorzystanie nowoczesnej technologii LED, oryginalny kształt, wysokiej jakości materiał wykonania – aluminium oraz niebanalne możliwości zastosowania sprawiają, że oprawa RUMBA stanowi jedyny w swoim rodzaju pomysł na ciekawe oświetlenie wnętrza.
Niezależnie, czy zdecydujemy się na podświetlenie ścian, czy też zechcemy wyeksponować dolne partie mebli, lub stworzyć ciąg komunikacyjny pozwalający wytyczyć i zaznaczyć drogę w mieszkaniu czy w miejscu użyteczności publicznej – oprawy z serii Music Line firmy SKOFF spełnią oczekiwania zarówno osób nastawionych na wysoką jakość wykonania technicznego, jak również miłośników estetycznych koncepcji aranżacyjnych.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org