Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Salon


Zestaw wypoczynkowy Praga

Szukając innego wyrazu, by powiedzieć „wypoczynek”, zabarwiony nieco klimatem imprezy, ze szczyptą melancholii i błogiego lenistwa, myślimy Praga. To w tej europejskiej stolicy chcemy spędzać każdy urlop. Teraz możemy również odprężyć się korzystając z zestawu wypoczynkowego Praga, nowości w ofercie Fabryki Mebli Gawin.

Praga - wypocznij

Potrzebujemy chwili wytchnienia – czy to po ciężkim dniu, czy po przepracowanym kwartale. Chcemy odpoczywać w miłym otoczeniu, gdzie wśród znanych zakamarków możemy rozkoszować się leniwym upływem czasu. Jeżeli urlop na to pozwoli – odwiedzamy Pragę, dwunaste najpopularniejsze turystyczne miasto na świecie. Jeżeli do dyspozycji mamy tylko chwilę – wyłaniający się z mgły poranek, poobiednią sjestę, leniwe popołudnie lub senny wieczór, a od stolicy Czech dzielą nas setki kilometrów – zawsze możemy wypocząć w Pradze nie wychodząc z domu. Zestaw wypoczynkowy Praga firmy Gawin zaprasza do relaksu każdego dnia, przywołując wakacyjne wspomnienia i tuląc miękkością kanapy i fotela.


Praga – zaśnij, by obudzić się… w domu

Fotel z zestawu Praga to miejsce – podobnie jak czeska stolica - gdzie zawsze będzie nam wygodnie i przytulnie. Jeżeli natomiast marzymy o objęciach Morfeusza – rozkładana kanapa z zestawu Praga utuli nas do snu. Wystarczy tylko wysunąć do przodu siedzisko i ułożyć na wierzchu oparcie. Otwiera się ono przez podnoszenie, bez konieczności użycia dużej siły, co eliminuje niebezpieczeństwo porysowania podłogi. A gdy już odpłyniemy w krainę marzeń, możemy całą noc śnić o Królewskim Mieście, o bajkowych pałacach, wznoszących się wysoko zamkach, o wybrukowanych uliczkach, kolorowych kamienicach, barokowych posągach, swojskich daniach prosto z gospody, smażonym serze i najznamienitszym piwie… By rano obudzić się we własnym salonie, leniwie przeciągając się po tych wyimaginowanych eskapadach. A kolejny dzień zacznijmy pełni sił, od domowej kawy, którą ponownie możemy rozkoszować się w objęciach fotela lub kanapy z zestawu Praga.


Praga – dla nas i naszych przyjaciół

Praga to nie tylko ponadczasowa architektura i unikalny styl, to także niepowtarzalna atmosfera radości i zabawy. Zaproś więc swoich przyjaciół do siebie – zestaw Praga firmy Gawin zagwarantuje wam wszystkim chwile nieskrępowanego wypoczynku. Goście będą pełni podziwu dla wygody i lekkości kanapy i fotela, już od pierwszej chwili poczują się komfortowo i swobodnie, nie chcąc opuszczać urządzonych ze smakiem wnętrz… Podobnie jak zawsze żal nam opuszczać Pragę. A kolejnym razem, gdy tylko wspomnisz o Pradze – na pewno usłyszysz niekłamany zachwyt.
PRAGA (3 + 1)
Producent: FM Gawin; cena: 2 295 zł


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org