Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Kuchnia


Wentylatory Venucci Silver

Podczas urządzania domu czy mieszkania często zadajemy sobie pytanie: czy zdecydować się na produkt ładny czy praktyczny? Wybierając wentylator Venucci Silver nie musimy z niczego rezygnować - jedno urządzenie łączy w sobie najlepsze rozwiązania techniczne z prostotą kształtów i wyrafinowaniem wzornictwa.

Wentylatory łazienkowe, kuchenne i inne cieszą się coraz większa popularnością. Chcemy żyć i mieszkać zdrowo, a jakość powietrza ma zasadniczy wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i na stan samego domu. Efektywna wentylacja gwarantuje nie tylko dopływ świeżego powietrza, ale również odprowadza nieprzyjemne zapachy i nadmiar wilgoci. Prawidłowy obieg powietrza, gwarantowany przez wentylatory Venucci, zmniejsza znacznie ryzyko powstania pleśni i grzybów, a także chorób układu oddechowego.

Współczesne akcesoria wykończeniowe muszą być zarówno praktyczne, jak i posiadać dodatkowe walory estetyczne. Czasy, w których elementy osprzętu domowych instalacji odstraszały swoja formą i jednorodnością odchodzą do lamusa – już nie trzeba rezygnować z estetyki na rzecz funkcjonalności. Dziś nasze domy mają być nie tylko praktyczne, ale też zdrowe i piękne. Nowoczesna aranżacja wnętrz łączy w sobie minimalizm formy, surowe wzornictwo i stonowaną kolorystykę. Tam, gdzie liczy się niepowtarzalny charakter wnętrza oraz nowoczesny design marka Venucci oferuje wentylatory Silver Brushed i Silver Steel. Elegancka nakładka ze srebrnym nadrukiem lub tłoczeniem zastąpiła tradycyjny, biały front. Srebrno – metaliczny kolor nakładki wpisuje się w trend oparty na metalowych elementach aranżacji. Formy geometryczne nadają wentylatorom Venucci Silver Brushed i Venucci Silver Steel modny charakter cieszących oko małych dzieł sztuki. Tak zaprojektowane wentylatory nie zaburzą kompozycji wnętrza, a wręcz przeciwnie - nadadzą mu wrażenie perfekcji.

Dzięki wentylatorom Venucci Silver nowoczesnej kuchni, stylowej łazienki czy pięknego salonu nie będzie już szpecić nie pasujący do wystroju nieestetyczny wentylator - jego miejsce zajmie nowoczesny i elegancki produkt marki Venucci. Dzięki wentylatorom Venucci Silver wnętrza o niepowtarzalnym charakterze będą pełne czystego powietrza.

Venucci Silver Brushed, Venucci Silver Steel - cena 415 zł


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org