Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Sypialnia


 Zestaw mebli Lisbona

Sypialnia to miejsce relaksu i wypoczynku, nasz domowy azyl. Spędzamy w niej czas zgodnie ze swoimi upodobaniami, nierzadko marząc o słodkim lenistwie do południa. Sen zajmuje nam około ośmiu godz. dziennie, uwalniając nas od zmęczenia, spadków energii, rozkojarzenia, nerwowości. Budząc się w sypialni, pełnej stonowanych barw i naturalnego uroku, cechujących zestaw Lisbona, nowy produkt firmy GAWIN, zawsze wstajemy prawą nogą.

Nawet w najbardziej ekstrawaganckich mieszkaniach sypialnie pozostają tradycyjne. Rzadko ulegamy kaprysom mody, stawiając bardziej na wygodę, harmonię kompozycji i przytulność. Odpowiedzią na te nasze potrzeby jest nowy zestaw Lisbona Fabryki Mebli Gawin.

Zestaw Lizbona składa się z czterech odpowiednio dobranych elementów. Szafa, komoda, łóżko i dwie szafki nocne stanowią niezbędne minimum, będąc jednocześnie wspaniale dopełniającą się całością. Najważniejszym elementem zestawu jest wygodne i odpowiednio duże łóżko z komfortowym materacem. Firma GAWIN, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swoich klientów, proponuje łóżko z dużą powierzchnią spania, wyposażone w pojemną skrzynię na pościel. Masywna, bezpieczna forma łóżka i surowy charakter jasnego drewna doskonale harmonizuje z modnymi w tym sezonie, odważnymi kolorami ścian i narzut.

Pozostałe elementy zestawu również łączą w sobie funkcjonalność i prostotę formy. Szafka nocna, z wydzielonym miejscem na prasę lub książki, to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy lubią poczytać przed snem. Duża czteroszufladowa komoda i szafa z rozsuwanymi drzwiami pomogą utrzymać porządek w oazie naszego spokoju, doskonale mieszcząc całą garderobę.

Nie mniej ważny w sypialni jest gwarantujący spokojny sen minimalizm formy. W zestawie Lisbona oszczędna stylistyka zaakcentowana została jasną kolorystyką, doskonale sprzyjającą odpoczynkowi. Prostota w budowie i świadome eksponowanie rysunku drewna daje wiele możliwości w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Ostro zarysowany rysunek słojów nadaje zestawowi Lizbona naturalnego charakteru, przywołując na myśl świeżość drzew i zapach żywicy. Szary kolor aluminiowych uchwytów, nóżek i wykończeń frontów nadaje ciężkiej formie mebli odpowiednią dozę lekkości, wprowadzając do wnętrza nastrój kontemplacji i odprężenia.

By sypialnia nie była tylko miejscem „do spania”, ale również oazą spokoju, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku i zregenerować siły, musi odzwierciedlać nasz charakter. Meble Lizbona, stworzone w prostej, oszczędnej formie stwarzają możliwość samodzielnej aranżacji przytulnego i bezpretensjonalnego wnętrza o indywidualnym charakterze.

Zestaw Lisbona (łóżko, komoda, rozsuwana szafa, dwie szafki nocne)

Producent: Fabryka Mebli Gawin.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org