Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Pozostałe pomieszczenia


 Meble biurowe CODE

Stylowa aranżacja biura czy recepcji od zawsze stanowiła nieodłączną część wizerunku firmy. Gustownie dobrane meble świadczą nie tylko o wysokim prestiżu przedsiębiorstwa, ale również stanowią wyraz szacunku dla jego klientów i pracowników. Podstawę eleganckiej aranżacji biura stanowi zestaw wypoczynkowy CODE firmy Dziedzic. W skład zestawu wychodzą różnego rodzaju i kształtu moduły, które pozwalają na samodzielne zaprojektowanie sofy lub fotela.

Eleganckie biuro - wizytówka Twojej firmy

Stylizacja wnętrza najsilniej współtworzy pierwsze wrażenie dotyczące całej firmy i bardzo często stanowi podstawę przyszłych relacji z klientem. Najważniejszym komponentem dobrze urządzonego biura są odpowiednio dobrane meble. Eleganckie sofy, stylowe krzesła, gustowne dodatki – wszystkie te elementy powinny tworzyć spójny harmonijny wystrój, mówiący o prestiżu i renomie firmy.

Aranżacja wnętrza biura czy recepcji powinna posiadać nie tylko walor estetyczny, ale również praktyczny. Dlatego też cieszące się największym uznaniem meble biurowe charakteryzują się zarówno gustownym designem, jak też posiadają praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, firma Dziedzic zaprojektowała nowoczesny zestaw biurowy CODE, którego największą zaletą jest możliwość swobodnego zestawiania i komponowania poszczególnych modułów. Dysponując różnego rozmiaru modułami prostokątnymi, czteroma wariantami modułu narożnego oraz możliwością montażu oparcia zarówno z prawej jak i z lewej strony, z powodzeniem możemy zaprojektować taką sofę, które idealnie dopasuje się do naszego biura.

Zestaw CODE – zaprojektuj swoje biuro

Zestaw biurowy CODE, zaprojektowany przez firmę Dziedzic, składa się z trzech eleganckich elementów: fotela, sofy oraz specjalnego modułu narożnego. Poszczególne moduły można dowolnie łączyć, tworząc oryginalne układy i różnorodne kompozycje zabudowy. Połączenie kilku prostokątnych modułów z wyprofilowanym narożnikiem pozwoli skomponować stylową solę narożną, idealną do poczekalni lub przestronnej recepcji. W przypadku, gdy nie dysponujemy duża przestrzenią, doskonałą propozycją będzie nie zajmująca wiele miejsca sofa, składająca się z dwóch lub trzech prostokątnych modułów. Zgodnie z naszymi preferencjami, możemy wybrać wersję z dwoma oparciami, z jednym oparciem z prawej lub lewej strony, lub też całkowicie z nich zrezygnować. Możliwość dowolnego, samodzielnego zestawiania modułów sprawia, że zestaw biurowy CODE firmy Dziedzic z powodzeniem wpasuje się w każdą przestrzeń. Model CODE dostępny jest w szerokiej gamie naturalnych skór, materiałów skóropodobnych oraz tkanin, dostępnych w zróżnicowanej, bogatej kolorystyce.

Fotel (CODE 1) – cena od ok. 885 zł brutto.
Sofa (CODE 2) – cena od ok. 1350 zł brutto.
Moduł narożny (CODE 2,5) – cena od ok. 1834 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
www.dziedzic.com.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org