Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Pozostałe pomieszczenia


Meble LEX

Przeznaczeniem zestawu LEX są obszerne, reprezentacyjne pomieszczenia, w których wita się i przyjmuje gości, prowadzi ważne dyskusje. Bez względu na kraj pochodzenia, wykształcenie czy pozycję społeczną meble LEX zrobią wrażenie i wzbudzą uczucie szacunku dla miejsca i ludzi, w otoczeniu których funkcjonują.

Meble biurowe LEX marki Dziedzic łączą w sobie nowoczesny design i twarde prawo meblarskiej tradycji. Masywność, klasyczna linia, monochromatyczność i najwyższa jakość wykończenia stanowią o nieprzeciętnej elegancji oraz wygodzie zestawu LEX.

Projekt kompletu LEX powstał z myślą o miejscu, w którym stanie i o ludziach, jacy w nim zasiądą. Gładkie, proste, mocno zaakcentowane linie przecinające oparcie fotela i sofy LEX wyznaczają przestrzeń komfortu ich użytkowników.

Przeznaczeniem zestawu LEX są obszerne, reprezentacyjne pomieszczenia, w których wita się i przyjmuje gości, prowadzi ważne dyskusje. Bez względu na kraj pochodzenia, wykształcenie czy pozycję społeczną meble LEX zrobią wrażenie i wzbudzą uczucie szacunku dla miejsca i ludzi, w otoczeniu których funkcjonują.

LEX dumnie stojący w pokoju prezesa lub menagera podkreśla wagę ich stanowisk i odpowiedzialności. Przełomowe, profesjonalne dyskusje prowadzone w oparciu fotela lub sofy LEX motywują do działania i jednocześnie przywodzą na myśl komfort wysłużonej, domowej kanapy.

Komplet LEX dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej skór i materiałów skóropodobnych. Bogactwo i różnorodność wykończenia pozwalają dopasować meble LEX do wnętrz o rozmaitych aranżacjach. Zestaw LEX łączy w sobie szlachetność skórzanej klasyki bryły ze świeżą nutą nowoczesności zaakcentowanej w zgrabnych, błyszczących nogach o powierzchni z wykonanej z metalu. Taki układ elementów stanowi symbol tradycji i doświadczenia wspartych na twardych filarach postępu.

Zestaw LEX:

Fotel LEX – cena od ok. 1785 zł brutto.
Sofa LEX – cena od ok. 3197 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
www.dziedzic.com.pl


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org