Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Sypialnia


BELVIA - nowa marka mebli

BELVIA – to nowo powstała na polskim rynku marka ekskluzywnych mebli z litego drewna. Jej filozofia to tworzenie piękniejszej wizji życia poprzez oferowanie kompleksowo opracowanej kolekcji mebli spełniających najwyższe światowe normy.

BELVIA to meble dla ludzi kochających naturalny wdzięk drewna i ponadczasowe piękno, a jednocześnie młodych, dynamicznych, otwartych na świat i nowe postrzeganie klasycznych wartości. Marka ta podkreśla, iż dbając o styl chce, aby klient pokochał wizję życia z BELVIĄ, czego dowodem jest dożywotnia gwarancja na oferowane przez siebie produkty.

Meble BELVII znakomicie wpisują się w światowy trend wzornictwa, gdzie z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie naturalnymi produktami wysokiej jakości. Swoją stylistyką nawiązują do ponadczasowych form od skandynawskiego minimalizmu do angielskiej klasyki, ciesząc się dużym zainteresowaniem w krajach Europy Zachodniej.Bieżąca kolekcja mebli BELVIA to przede wszystkim meble dębowe w nowatorskich odsłonach, nawiązujące do światowych trendów w tej dziedzinie. Stanowią znakomite rozwiązanie do ponadczasowych wnętrz, tworząc niezapomniany nastrój i ubierając dom w relaksujące, ciepłe kolory.

Do bliższego zapoznania się z produktami marki BELVIA oraz siecią dystrybucji zapraszamy na stronę www.belvia.pl.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org