Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Pokój dziecinny


Bajkowa łazienka

Kolorowe zasłony prysznicowe, miękkie dywaniki z postaciami z bajek – to prosty i niedrogi sposób, by zmienić zwykłą łazienkę w miejsce przyjazne dzieciom. Firma Sealskin proponuje do dziecięcych łazienek kolekcje: Sebastian, Princess i Duckling.

Nie trzeba skuwać płytek, ani szukać specjalnej dziecięcej ceramiki – wystarczy zawiesić zasłonę prysznicową w bajecznie kolorowe rybki Sebastianki, a nasza łazienka zmieni swoje oblicze. Z „niesympatycznej” łazienki dorosłych przeobrazi się w dziecięcy pokój kąpielowy. Do wyboru są również akcesoria łazienkowe z motywem rybek – pojemnik na szczotki, kubek do mycia zębów, dozownik mydła w płynie i mydelniczka. Lekkie, wykonane z plastiku akcesoria na pewno spodobają się maluchom i będą dla nich bezpieczne. Całości dopełni miły, miękki dywanik łazienkowy w kształcie rybki. Do wyboru są trzy kolory: niebieski, czerwony i zielony.

Małe dziewczynki uwielbiają słuchać bajek o pięknych księżniczkach. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły się nimi poczuć we własnej łazience. Firma Sealskin stworzyła zestaw łazienkowych tekstyliów o nazwie Princess – zasłonkę prysznicową i dywanik, z których spogląda na nas urocza, uśmiechnięta księżniczka. Kąpiel w jej towarzystwie na pewno będzie niezwykłym przeżyciem.

Chyba wszyscy znamy żółtą kaczuszkę – najbardziej popularną dziecięcą zabawkę do kąpieli. Maluchy ją wprost uwielbiają, podobnie jak tekstylia i dodatki łazienkowe z linii Duckling. W skład serii wchodzi zasłona prysznicowa z PVC z nadrukiem żółtej kaczuszki, dwa rodzaje dywaników łazienkowych (z motywem oraz w kształcie kaczki), a także rękawica kąpielowa, zagłówek do wanny, szlafrok (w rozmiarach dla dzieci do 2 lat, od 2-4 i od 4-6 lat) oraz zestaw łazienkowych puzzli. Ideę kolekcji dodatków Duckling dobrze oddaje jej nazwa – Wash&Play.

Łazienkowe tekstylia zmienią zwykłą łazienkę w miejsce dziecięcych zabaw. Co ważne – odbędzie się to niedużym kosztem i niewielkim nakładem pracy. A gdy maluchy podrosną i przestaną zasłonkę czy dywanik z rybkami uważać za zabawne, łatwo można je zmienić na bardziej „dorosłe”.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org