Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Pozostałe pomieszczenia


Meble SPARTAN - elegancja w jadalni

Ascetyzm formy, subtelność kształtów, kontrast brązu drewna i bieli tkanin – to meble SPARTAN firmy Gawin. Sprawią, że nasza jadalnia stanie się miejscem nie tylko funkcjonalnym, lecz także pełnym niespotykanej, wysublimowanej urody. Niemal spartańska w swej skromności elegancja wykonanego z drewna kompletu zapewni luksus naszym codziennym posiłkom – zyskamy dzięki niej pełną uroku przestrzeń, a spędzone w gronie rodzinnym chwile w sposób szczególny zapadną nam w pamięć.

W naszym codziennym zabieganiu pory posiłków to jedne z niewielu chwil, kiedy możemy cieszyć się wspólnym przebywaniem z rodziną. Jadalnia czy tez jadalny aneks w salonie lub kuchni staje się przez to miejscem niezwykle ważnym – warto więc nadać mu wyjątkowy charakter. Zestaw mebli SPARTAN firmy Gawin to propozycja dla tych, którzy, poza doskonałością i precyzją wykonania, cenią sobie niepowtarzalny urok naturalnego materiału, zamknięty w eleganckiej, niezwykle gustownej formie.

Meble SPARTAN zadziwiają swą urodą. Wykonane z naturalnego drewna – dębowego lub bukowego – harmonijnie łączą oszczędną, minimalistyczną w formie linię wzorniczą z perfekcyjnym wykorzystaniem naturalnych surowców. Głęboki, intensywny brąz drewna z subtelnie zarysowanym rysunkiem słojów stanowi idealny kontrast dla obić siedzisk, wykonanych z tkanin utrzymanych w przytłumionym odcieniu subtelnej bieli. To klasyczne zestawienie nadaje meblom lekki posmak wyszukanej elegancji. Luksusowy w wyglądzie zestaw to także esencja wygody – wysokie, ergonomicznie wyprofilowane oparcia zapewnią nam i naszym gościom niezapomniany komfort siedzenia.
Ograniczenie używanej na co dzień powierzchni mieszkania nie będzie przeszkodą – składany stół zajmuje niewiele miejsca, z powodzeniem zapewniając komfort czterem osobom, natomiast po rozłożeniu stanie się ośrodkiem nawet dużych przyjęć. Meble doskonale wkomponują się nawet w niewielkie wnętrze – będą doskonałym rozwiązaniem dla niedużych mieszkań, dobrze skomponują się z salonowym aneksem i nie przytłoczą niewielkiej jadalni. Zestaw ten docenią zarówno wielbiciele nowoczesnego designu, jak i zwolennicy bardziej tradycyjnych rozwiązań – idealnie zgrają się z wnętrzami o różnym wystroju. Dzięki nim miejsce posiłków i spotkań w rodzinnym gronie stanie się pomieszczeniem nie tylko funkcjonalnym, lecz przede wszystkim – cieszącym oko i zapadającym w pamięć. Będzie sprzyjać dobrym nastrojom domowników i wzbudzać podziw wśród gości.

Zestaw SPARTAN (stół + 4 krzesła) – cena ok. 1775 zł.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org