Jesteś w: Strona główna >> Budownictwo >> Maszyny i narzędzia


W ofercie firmy PROMA Polska jest już dostępna nowoczesna piła prosta WT401KE Revolver marki WORX. Należąca do rewolucyjnej linii urządzeń opartych na systemie Revolver sprawi, że komfort pracy nie będzie tylko nieosiągalnym marzeniem.
Czy podczas pracy często zastanawiasz się kiedy akumulator Twojej wkrętarki się rozładuje? Czy często musisz przerywać pracę na kilka godzin by naładować akumulator? Jeśli chcesz skończyć z tym koszmarem, to oferowana przez firmę Proma akumulatorowa wiertarko-wkrętarka WU 152PT marki WORX jest propozycją dla Ciebie.
Dzięki wykorzystaniu nowych dalmierzy laserowych TLM 130i i TLM 160i firmy Stanley, pomiar odległości czy powierzchni potrwa zaledwie kilka chwil, a jego wynik będzie bardzo dokładny.
Absolutna nowość na polskim rynku! Ta nowość to marzenie każdego domowego majsterkowicza, a spełnienie marzeń wszystkich profesjonalistów. Dzięki firmie Proma Polska, wyłącznemu dystrybutorowi nowości - marki Worx w Polsce, dostajemy szansę zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie produkcji elektronarzędzi i ergonomii pracy. Wszystko, co najlepsze dla profesjonalnego wykonawcy, w jednym wyjątkowym urządzeniu – jest to nowość - wiertarka udarowa Worx WT301KE z rewolucyjnym systemem Revolver!
Koniecznym elementem skrzynki narzędziowej, potrzebnej niezależnie od rodzaju wykonywanych prac remontowych, są pace, kielnie oraz poziomice. Zarówno prawidłowe nałożenie tapety, jak i uzyskanie idealnie gładkiego tynku oraz fachowe wykonanie regipsów będzie o wiele szybsze i prostsze, jeżeli będziemy się posługiwać wysokiej jakości narzędziami, oferowanymi pod marką Modeco przez firmę Koelner.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org