Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Ogrody, tarasy i balkony


Jaki jest skuteczny przepis na letnią, przydomową ślizgawkę? Wystarczy wejść na mokry taras wykonany z gresu lub terakoty, by doznać emocji towarzyszących jeździe na lodowisku. Wyczynom tym towarzyszą często, niestety, bolesne upadki, spowodowane pośliźnięciami na niewłaściwej nawierzchni. Jak uniknąć tego typu „śliskich” niespodzianek i zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom tarasów?
Jak stworzyć śródziemnomorski klimat w ogrodzie? Czy lekki, słoneczny nastrój Prowansji można odtworzyć komponując produkty z betonu? Jak iść z modą, stosując naturalne materiały? W trakcie targów Zieleń to Życie firma Semmelrock zaprezentowała unikatowe produkty, przeznaczone do aranżacji przestrzeni w ogrodach.
Obok kamienia i gliny drewno jest najstarszym materiałem budowlanym, z jakim człowiek zżył się przez stulecia swojej egzystencji. Choć panuje moda na postindustrialną architekturę ze szkła, metalu i kamienia, to drewno jak bumerang wraca do naszych wnętrz i ogrodów. Byśmy mogli cieszyć się nim przez długie lata, a podczas renowacji nadawać mu niepowtarzalny charakter, Drewnochron stworzył Lakierobejce dekoracyjno-ochronne.
Steruj oświetleniem ogrodowym jednym pilotem. W ofercie NICE – POLSKA, wiodącego dostawcy szeroko pojętej automatyki do bram, oprócz pełnego spektrum siłowników do wszelkiego rodzaju bram oraz tzw. „mechanizacji okiennej” i kilku systemów sterowania radiowego, znajduje się również grupa uniwersalnych urządzeń elektronicznych, mogących znaleźć szerokie zastosowanie w systemach automatyki domowej, w tym również „ogrodowej”.
Rdza – zagrożenie dla wszystkich metalowych powierzchni. Dawniej potrzebowaliśmy trzech różnych produktów do renowacji skorodowanych elementów. Dziś wystarczy sięgnąć po Emalię Antykorozyjną Dekoral, która pozwala na malowanie bezpośrednio na rdzę.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org