Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Łazienka


Linia Tara firmy Dornbracht – wiodącego producenta najwyższej jakości armatury oraz akcesoriów do łazienek i kuchni – to klasyczna kolekcja, która już od ponad dekady stanowi ideał nowoczesnego wzornictwa. Teraz dołącza do niej Tara. – czyli nowa, udoskonalona kolekcja klasyki.
Wkończenie PVD (Phisical Vapour Deposition) to metoda naparowywania próżniowego stworzona w NASA (Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej) w Stanach Zjednoczonych. Powłoką PVD pokrywa się statki kosmiczne, by wracając na Ziemię nie spaliły się w atmosferze.
Holenderski producent po raz kolejny przygotował ofertę w postaci konceptu – czyli kompletnej asortymentowo i stylistycznie grupy produktów. W kolekcji Ontario, podobnie jak w dwóch poprzednich propozycjach marki Tiger, dostępne są praktycznie wszystkie elementy potrzebne do wyposażenia łazienki.
Piękno, elegancja, szlachetna forma, innowacja i technologia – to wszystko znamy już z kolekcji ROCA. Teraz na polski rynek trafia nowa seria umywalek tego producenta. Tym razem twórcą ceramiki jest barceloński designer, Joan Gaspar. Nowe umywalki ART to doskonałe połączenie walorów użytkowych z estetyką kształtu.
Na zasłonach prysznicowych i dywanikach firmy Sealskin można znaleźć tak niecodzienne dekoracje jak zielone żaby, egzotyczne motyle, złotą rybkę lub ślady mokrych stóp. Można też obejrzeć zabawny komiks, który rozgrywa się w łazienkowej scenerii.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org