Jesteś w: Strona główna >> Architektura >> Kuchnia


Czasem stajesz przed nie lada wyzwaniem – musisz zorganizować oficjalne przyjęcie, koktajl party lub spontaniczne spotkanie z przyjaciółką. W każdym przypadku bądź perfekcyjna i zadbaj o detale. Piękna porcelana i dodatki to nie wszystko – wyjątkowy klimat stworzysz dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu światła.
Wzornictwo grzejnika GEO wydaje się być tak naturalne jak materiał, z którego został on wykonany. Projektanci grzejnika firmy Jaga sięgnęli po kamień – materiał od wieków z powodzeniem wykorzystywany do emisji ciepła. Obecnie dostępne są trzy wersje grzejnika GEO: Vertical, Mosis i najnowsza – Horizontal.
Świat XXI wieku to świat szybkich zmian, postępu, nowości technicznych, to świat, który otacza nas kontrastami i zmusza do ciągłego ruchu. Tę nowoczesność w ekskluzywnej formie zawarła firma Gawin, tworząc najnowszy zestaw mebli kuchennych - Londyn.
Aromat czosnku, dym papierosowy, uporczywe zapachy z toalety, problemy z pleśnią czy posiadanie zwierząt - to uciążliwa gama woni będąca z pewnością udręką większości z nas. Zapachów, które nas irytują i drażnią zmysł węchu jest wiele. Mieszkania, domy i biura to główne miejsca ich powstawania.
Przepiękne i stylowe podłogi tak często spotykane w domach obszaru śródziemnomorskiego dosłownie w zasięgu ręki... Uściślając - pełne wrażenie takiej podłogi daje nam nowa oferta Krono Original. Mediolańscy specjaliści od wzornictwa przemysłowego zaproponowali bowiem super panele Castello XL Stoneline, które gwarantują klientom optykę najprawdziwszej posadzki kamiennej, nawet z efektem naturalnej fugi. Nie ma zatem żmudnego układania kafli, nie ma fugowania a jest stylowe i ciepłe wnętrze naszego mieszkania czy domu.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org