Jesteś w: Strona główna >> Budownictwo >>


Polimex-Mostostal wbuduje wschodnią trybunę stadionu Wisły Kraków. Koszt inwestycji oszacowano na kwotę 144,2 mln zł. Prace budowlane są prowadzone w celu przystosowania krakowskiego stadionu do wymogów Euro 2012. Zgodnie z komunikatem wydanym przez władze miasta umowa z Polimexem ma zostać podpisana w ciągu 10 dni.

Firma Abs-Invest oferuje kominki z kamienia naturalnego, które zaskakują różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, a jednocześnie zapewnią gorącą atmosferę w długie zimowe wieczory.
Chiny rozpoczęły budowę najdłuższego na świecie wiszącego mostu. Jego konstrukcja połączy dwa brzegi rzeki Qiantang i będzie mierzyła 2680m.
Rektorzy czterech lubelskich uczelni podpisali z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowy na realizację inwestycji w zakresie infrastruktury dydaktycznej oraz naukowo - badawczej w ramach Programu Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.
W poniedziałek ruszył pierwszy etap budowy Gdańskiej areny przeznaczonej na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 roku. W uroczystym rozpoczęciu robót uczestniczył sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Adam Giersz.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org