Jesteś w: Strona głównaJedno z najbardziej znanych biur nieruchomości w Trójmieście - DJ Renoma - dołącza do sieci biur nieruchomości Metrohouse. Na mocy podpisanej umowy firma już wkrótce stanie się jednostką franczyzową Metrohouse.

W ostatnich tygodniach 2008 r. Nice Polska wprowadziła do swojej oferty zmodyfikowane skrzynie fundamentowe do siłowników w zabudowie podziemnej – METRO.
Trwają prace nad nowelizacją prawa budowlanego, która miała na celu między innymi uproszczenie procedur związanych z  budową małych obiektów budowlanych bez jakiegokolwiek zgłoszenia.
Sejm ponownie uchwalił nowelizację ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, odrzucając tym samym weto prezydenta Lecha Kaczyńskiego do tej ustawy.
Niektórzy deweloperzy są gotowi pożyczać klientom pieniądze na wkład własny, tylko po to aby sami mogli sprzedać wybudowane mieszkanie. Koszt pożyczek deweloperskich jest stosunkowo mały, gdyż są one denominowane we frankach szwajcarskich. Oprocentowanie pożyczki deweloperskiej wynosi LIBOR plus półtora procent, a takich warunków kredytowych w obecnej chwili nie zaproponuje żaden polski bank.


Grzejniki Kuchenne

Sprawdź najnowsze trendy i zobacz na co zwrócić uwagę gdy chcesz kupić grzejniki kuchenne. Grzejniki w kuchni nie tylko spełniają funkcję grzewczą ale również mogą stanowić element dekoracyjny.

Hałas chwilowy

Czy ludność narażona na hałas chwilowy będzie zadowolona - nie wiadomo. Jedno jest pewne - tereny znajdujące się pod wpływem tego rodzaju hałasu będą ulegać degradacji pomimo prawnego stwierdzenia, że jest dobrze.

Multiform Klose

Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień mebli to propozycja jaką oferuje nam Kolekcja Mebli Klose.

Brodzik zlicowany

Brodziki licujące z podłożem coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich estetyczny wygląd i ciekawe kształty przyciągają wzrok i sprawiają, że łazienki zyskują niepospolity wygląd.

Eliminator brzydkich zapachów

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom na rynku pojawiła się marka OUST, która pozwala na skuteczne eliminowanie brzydkich zapachów. Pozostawia świeżość oraz przyjemny, delikatny oryginalny zapach.

Meble do sypialni retro

Każdy z nas odpoczywa dobrze w innych warunkach, a więc nasza sypialnia powinna być miejscem, którego wystrój jest przemyślany tak samo dobrze, jak wnętrze kuchni czy łazienki.

Meble valencia

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku.
Architektura | Budownictwo | Nieruchomości | Meble | Encyklopedia | Reklama

informatorbudowlany.org